Redakcja/Kontakt

TRUE
6398768541697140343
Pan i władca, redaktor naczelny :)
O ile dobrze liczę, to mam obecnie 34 lata, a programowaniem webowym zajmuję się odkąd w Polsce za połączenie z internetem płaciło się krocie i wszystko odbywało się na powolnych 56k modemach. Samym programowaniem jako takim natomiast od czasów pierwszej Amigi 600 jaką dostałem w prezencie na I komunię, a więc lata świetlne temu. W swojej karierze zawodowej tworzyłem systemy webowe dla wielu podmiotów, takich jak osoby prywatne, firmy, czy jednostki urzędowe. Próbowałem też szczęścia z kilkoma większymi i mniejszymi autorskimi projektami, z różnym sukcesem. Tę stronę stworzyłem natomiast z jednego prostego powodu - trochę tej wiedzy i doświadczenia już się u mnie przez te wszystkie lata uzbierało, a i z każdym nowym dniem wciąż tej wiedzy przybywa. Tak więc chciałem się tym wszystkim podzielić i stworzyć stronę z poradnikami dla trochę bardziej zaawansowanych koderów w te klocki. Nie znajdziesz więc tutaj poradników opisujących wszystko od absolutnych podstaw, gdyż zakładam, że odbiorca jakąś wiedzę w tej materii już posiada i chciałby nauczyć się czegoś nowego. Mam naturalnie nadzieję na jak najczęstszą publikację nowych tekstów tutaj - oby czas dopisał.

Zapraszam do lektury.
Wszelkie komentarze i uwagi są bardziej niż mile widziane :)

Marcin "szczygliś" Szczygliński

Kontakt: szczyglis83 (at) gmail.com

Zapraszam również na swoją "zawodową" stronę: http://www.webmaester.pl

4 komentarze:

 1. Literówka jest w "Podstawy wyrażeń regularnych cz.1" - "czy jest on poprawnym adresem emial" a poza tym to ten blog jest genialny. Bardzo dobrze tłumaczysz zagadnienia, dobrze przewidujesz w którym miejscu czytelnik może się gubić, i wtedy powtarzasz aby na pewno każdy zrozumiał. Autorzy książek o programowaniu powinni się od Ciebie uczyć :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam !
  Sam prowadzę szkolenia stacjonarne z poruszanych tu zagadnień. Twoje przykłady są czytelne i zrozumiałe. Naprawdę dobra robota i trzymaj tak dalej !
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakbym na początku znalazł tę stronę to bym oszczędził sporo czasu... Przede wszystkim bardzo przyjemnie się czyta. Genialna robota.

  OdpowiedzUsuń

Masz sugestię? Znalazłeś błąd? Napisz komentarz! :)

webmaester.pl - profesjonalne projektowanie WWW i webaplikacji
webmaester.pl - profesjonalne projektowanie WWW i webaplikacji